compo image

Poznaj nas

 1. COMPO
 2. O nas
 3. Kim jesteśmy

COMPO. Po prostu piękne rośliny.

Od 1956 roku dostarczamy miłośnikom roślin na całym świecie produkty najwyższej jakości, innowacyjne, łatwe w użyciu i bardzo skuteczne. Hasło "COMPO. Po prostu piękne rośliny" odzwierciedla esencję naszych produktów. Każdy nawóz, podłoże i środek pielęgnacji czy ochrony roślin został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu Twoim roślinom wszystkiego, czego potrzebują, aby rosnąć zdrowo i pięknie. Dzięki naszemu zaangażowaniu w innowacje i zrównoważony rozwój, dostarczamy rozwiązania, które wspierają bujność i witalność roślin. COMPO to wybór, który przekłada się na wyjątkową estetykę Twojego ogrodu, balkonu czy wnętrza, umożliwiając każdej roślinie osiągnięcie swojego pełnego, pięknego potencjału.

compo image

Kim jesteśmy

COMPO jest wiodącym europejskim dostawcą markowych produktów dla roślin domowych, balkonowych, tarasowych i ogrodowych. W naszym asortymencie ogrodnicy-hobbyści znajdą wszystko to, czego potrzebują do pielęgnacji swoich roślin - od podłoży do sadzenia, przez odżywki i nawozy, nasiona traw, po środki do zwalczania szkodników i ochrony roślin, ze szczególnym uwzględnieniem produktów ekologicznych.

compo image

Mamy ponad 65 lat doświadczeń!

Wszystko zaczęło się w 1956 roku wraz z wprowadzeniem na rynek pierwszego podłoża do sadzenia roślin w przyjaznym dla konsumenta opakowaniu - dobrzez nanej i do dziś wielokrotnie nagradzanej marki COMPO SANA. Obecnie ponad 800 pracowników w całej Europie oraz w naszej centrali w Muenster w Niemczech pracuje nad rozwojem różnorodnej gamy zrównoważonych produktów i rozwiązań wysokiej jakości. 

compo image

Pierwszy produkt

compo image

Pierwsza reklama TV

compo image

Pierwszy zakład produkcyjny

compo image

Pierwsze centrum logistyczne

Nasze wartości

 1. compo image

  1

  Jakość

  Bezkompromisowe zaangażowanie w wysoką jakość jest podstawą sukcesu COMPO od samego początku. Wszystkie produkty mają najwyższą jakość, są bezpieczne i łatwe w użyciu. Oznacza to, że każdy może polegać na nas jako opiekunie swoich roślin. Sięgając po produkty COMPO wyniesiesz swój domowy ogród na wyżyny, niezależnie od tego czy jesteś ekspertem, czy masz dwie lewe ręce do ogrodnictwa.

 2. compo image

  2

  Niezawodność

  COMPO zawsze dotrzymuje obietnicy pomagając oraz inspirując właścicieli ogrodów i miłośników roślin w projektowaniu ich zielonych zakątków. Dzięki wieloletniej wiedzy i bogatemu doświadczeniu, COMPO służy Państwu pomocą.

 3. compo image

  3

  Innowacyjność

  Innowacyjność jest podstawą do opracowywania skutecznych, zrównoważonych rozwiązań i maksymalnej wydajności. Różnorodność, którą można dostrzec w asortymencie COMPO, zapewnia odpowiedzi na każde indywidualne wymagania ogrodnicze wyzwalając dodatkowy potencjał.

 4. compo image

  4

  Odpowiedzialność

  COMPO bierze odpowiedzialność za swoich pracowników, partnerów, klientów i za bardziej ekologiczny świat. Szeroka gama zrównoważonych i naturalnych produktów pomaga każdemu rozwinąć pełen potencjał swoich roślin, wzmacniając więź z naturą i środowiskiem.

 5. compo image

  5

  Radość życia

  Ogrodnictwo w harmonii z naturą i środowiskiem to czyste szczęście. Zielone oazy doskonale rekompensują zgiełk codziennego życia, dając jednocześnie niezliczone możliwości, by w pełni je wykorzystać. Radość życia jest dla nas wartością uniwersalną.

compo image

Nasza oferta

W COMPO wierzymy, że nic nie jest dane raz na zawsze - dlatego nieustannie rozwijamy i udoskonalamy ofertę, aby utrzymać zaufanie klientów do naszej marki. Tworzać nowe produkty zawsze koncentrujemy się na możliwie najbardziej zrównoważonym łańcuchu wartości. Poszukujemy także rozwiązań przyjaznych dla użytkownika. Szczególnie produkty ekologiczne mają długą tradycję w COMPO. Poznaj nasze produkty!

Asortyment COMPO

COMPO

Podłoża

COMPO

Nawozy

COMPO

Odżywki

COMPO BIO

Ekologiczne

COMPO

Ochrona roślin

COMPO

Ochrona domu

Udostępnij

Zapisz się do newslettera

POZOSTAŃ Z NAMI W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas sezonowe porady, inspiracyjne artykuły i praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji roślin i ogrodu zapisz się do naszego newslettera.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Proszę kliknąć link w celu ukończenia rejestracji.

Proszę podać adres e-mail.  Proszę zaznaczyć wymagane pola.