compo image
  1. COMPO
  2. Porady
  3. Pielęgnacja roślin
  4. Trawnik

Zakładanie, nawożenie, pielęgnacja

Trawnik

Trawnik trawnikowi nierówny Jedni chcą się pochwalić trawnikiem przed sąsiadami, dla innych jest on powierzchnią do gier i zabaw sportowych. Chociaż każdy ma swoje wymagania wobec trawnika, to jedno jest pewne i niezmienne: każdy trawnik wymaga pielęgnacji. W tym miejscu dowiesz się jak należy pielęgnować trawnik.

Rubryka

Zakładanie i pielęgnacja

Zakładanie, aktywacja podłoża, nawadnianie, koszenie, wertykulacja i dosiewanie: wszystkie te czynności to ABC pielęgnacji trawnika. Co, kiedy i w jakiej kolejności należy robić, dowiesz się w tym miejscu.

Rubryka

Nawożenie i zwalczanie chwastów

Także trawnik wymaga dodatkowych składników odżywczych. W różnych porach roku potrzebuje on różnych substancji. Przeczytaj w jaki sposób należy nawozić trawnik i jak możesz szybko i na stałe zwalczyć uciążliwe chwasty.

Rubryka

Angielska perfekcja, trawnik do zabawy, czy naturalna łąka?

Gusta związane z trawnikami są tak zróżnicowane, jak ich właściciele. W niniejszym artykule postaramy się wyjaśnić, jaki trawnik najlepiej spełni Twoje wymagania, jak można założyć wymarzony trawnik oraz jak utrzymać trawnik w zdrowotności.

Udostępnij

Zapisz się do newslettera

POZOSTAŃ Z NAMI W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas sezonowe porady, inspiracyjne artykuły i praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji roślin i ogrodu zapisz się do naszego newslettera.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Proszę kliknąć link w celu ukończenia rejestracji.

Proszę podać adres e-mail.  Proszę zaznaczyć wymagane pola.

compo image

COMPO. Po prostu piękne rośliny.

Polub nas na:

Serwis

Więcej o COMPO