compo image

Warzywa z balkonu

InnowacjaSystem 1-2-3

  1. COMPO
  2. Aktualne tematy
  3. Warzywa z balkonu

Trend BIO

Uprawiaj warzywa i owoce na swoim balkonie

Już teraz możesz z łatwością uprawiać warzywa i owoce na swoim balkonie nawet w samym centrum miasta. Dzięki Systemowi 1-2-3 stworzysz podwyższoną rabatę, w której posadzisz pomidorki koktajlowe, zioła, ogórki, truskawki, maliny czy nawet agrest. Poznaj nasz System do uprawy roślin i ciesz się własnymi zbiorami prosto ze swojego balkonu.

Budowa podwyższonej rabaty na balkonie i uprawa w niej warzyw oraz owoców posiada wiele zalet:

  1. Mini orgódek: skrzynia, którą stworzysz na balkonie będzie Twoim kawałkiem zieleni. To swego rodzaju mini ogródek, który możesz mieć na balkonie nawet w samym centrum miasta na 10. piętrze w bloku. 
  2. Wygoda: podwyższona rabata znacząco ułatwia pielęgnację roślin, już nie musisz się schylać, a podlewanie staje się mniej kłopotliwe.
  3. Porządek: zamień kłopotliwą uprawę warzyw w osobnych doniczkach na jedną podwyższoną rabatę. Dzięki temu zyskasz więcej miejsca, a Twój balkon będzie bardziej uporządkowany.
  4. Oszczędność: dzięki podwyższonej rabacie zużyjesz mniej wody do podlewania, gdyż każda z warstw posiada dużą pojemność wodną zatem gromadzi wodę na dłużej i wolniej wysycha. Tym samym możesz zmniejszyć częstotliwość podlewania.

Sprawdź jak łatwo możesz zbudować własną rabatę na balkonie

Zapisz się do newslettera

POZOSTAŃ Z NAMI W KONTAKCIE

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas sezonowe porady, inspiracyjne artykuły i praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji roślin i ogrodu zapisz się do naszego newslettera.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Proszę kliknąć link w celu ukończenia rejestracji.

Proszę podać adres e-mail.  Proszę zaznaczyć wymagane pola.